Обладнання

Пропоноване нами обладнання систем енергозбереження, опалення, вентиляції і кондиціювання відмінно зарекомендувало себе на ринку, воно виділяється високою якістю, оптимальними цінами і повністю адаптоване до українських умов установки і експлуатації, ідеально відповідає потребам і побажанням кожного покупця. Досвідчені фахівці компанії «Термал» проведуть для клієнта технічні консультації з інженерного обладнання, допоможуть зорієнтуватися в його різноманітті, підберуть оптимальний варіант обладнання, з урахуванням побажань до проектованої мережі. Ми виконуємо комплексні поставки обладнання для внутрішніх інженерних мереж різних видів та рівнів складності. Краще Європейське та Японське обладнання преміу рівня таких торгових марок: Panasonic (Японія), Daikin (Японія), Ruck (Німеччина), Frapol (Австрія, Польща), Rhoss (Італія), Aerostar (Україна), Sodeca (Іспанія), Tecnair (Італія)

Представляємо торговельні марки

PANASONIC

Лідер в технологіях охолодження, обігріву та вентиляції. Більш ніж 30-річний досвід виробництва та експорту роблять Panasonic одним з лідерів в області систем кондиціонування повітря.

Детальніше  

DAIKIN

Компанія Daikin виробляє повну номенклатуру енергоефективного високоякісного обладнання систем ОВіК для комерційних, побутових і промислових приміщень.

Детальніше  

RUCK

Провідний виробник вентиляторів і припливно-витяжних вентиляційних установок у Німеччині. Самі енергоефективні, тихі, високотехнологічні вентилятори.

Детальніше  

FRAPOL

Маючи 100-річний досвід компанії Farba Luft und Klimatechnik, виробника вентиляційно-кліматичних установок в Австрії, Frapol швидко стала однією з лідерів ринку в Європі.

Детальніше  

SODECA

Вентилятори і витяжні системи SODECA представлені у всіх країнах Європи і в більшості країн світу, завдяки якості продукції і передовим методам дослідження і розробки.

Детальніше  

AEROSTAR

Продукція виробляється на сучасному, високоточному обладнанні з матеріалів та комплектуючих від європейських лідерів ринку. Якість перевірена роками експлуатації в Україні і країнах СНД.

Детальніше  

RHOSS

Компанія спеціалізується в проектуванні і виробництві систем для створення мікроклімату і обробці повітря. Більше 40 років компанія гарантує передові технології, якість і сервіс.

Детальніше  

TECNAIR

З моменту виходу на ринок в 1994 році, TECNAIR LV був в авангарді в Європі і в світі сектора «Закритих, точних систем кондиціонування повітря». Ноу-хау, професіоналізм, якість і безпека в всьому.

Детальніше