Кондиціонування

Колектив компанії Термал радий запропонувати Вам комплексні рішення по системах прецизійного кондиціонування, холодопостачання, холодильним центрам для об'єктів різного промислового і цивільного призначення, включаючи виконання проектних робіт, постачання обладнання, монтажу, пуско-налагодження і технічного обслуговування.

Пропонуємо повний спектр обладнання для систем кондиціонування:
 • Чиллери /теплові насоси для зовнішньої установки від 5 до 1600 кВт
 • Безконденсаторнні чиллери /теплові насоси для внутрішньої установки
 • Промислові чиллери для зовнішньої і внутрішньої установки
 • Компресорно-конденсаторні блоки для зовнішньої установки потужністю від 2 до 200 кВт
 • Аксесуари для водяних чиллерів і компресорно кондінсаціонних блоків
 • Фанкойли: пристінні, застельові, безкорпуснаі, настінні, високонапірні, касетні, промислові
 • VRV (VRF) системи різних конфігурацій і будь-якої потужності
Максимальну економію енергоресурсів з мінімальними капітальними витратами можна досягти завдяки симбіозу систем вентиляції, опалення та кондиціонування.
Приклад 1:

Вентиляційна установка для повітряного опалення та кондиціонування з рекуператором і тепловим насосом

Інтегрований тепловий насос /кондиціонер дозволяє нагріти /охолодити припливне повітря при екстремально низьких температурах зовнішнього повітря взимку і високих влітку не втрачаючи ефективності.

Основні переваги:
 1. Випарник знаходиться у витяжному каналі в потоці теплого повітря, що ні знижує ефективність системи при низьких температурах взимку і високих влітку.
 2. Компресор встановлений за рекуператором в потоці теплого повітря. Немає необхідності використовувати підігрів картера, а надлишкове тепло роботи електродвигуна додатково нагріває припливне повітря.
 3. Обладнання можна встановити як зовні, так і всередині приміщення.
 4. Робота в режимі кондиціонування повітря.
 5. Швидкий термін окупності (до 1 року порівняно з класичною системою ОВиК).

Більш докладно в презентації

Презентація ТН Термал (рус-PDF)

Скачати

Приклад 2:

Енергоефективна комплексна система опалення, вентиляції та кондиціонування (ОВіК) для багатофункціонального комплексу на базі еенергозберігаючої вентиляції та VRF (VRV) систем.

Ваше приміщення отримає максимум економії, керованості і комфорту. Пропонуємо найширший вибір систем HVAC, DHW та вентиляційного обладнання, що дозволяє підібрати найбільш відповідне рішення для БУДЬ-ЯКОГО проекту.

Енергозбереження, що забезпечується нашими системами, і можливість вибору між електричним і газопріводним обладнанням дозволять Вам скоротити витрати і знизити емісію CO2.

Рішення гарантують не тільки максимальну відповідність вимогам замовника. Клієнт також отримує впевненість в результаті, яку дає наш величезний досвід в цій області, і істотне зниження витрат на електроенергію та інші ресурси.

Сама рентабельна система за багато років. Відмінно підходить для роздрібних магазинів, готелів , офісів та інших комерційних приміщень.
 • Надвисока ефективність при частковому завантаженні. Порівняння з конкурентами: У той час як багато хто навіть не вказують продуктивність своїх систем при навантаженні нижче 50%, система працює при частковому навантаженні до 30% з дуже високою ефективністю при різному навантаженні

Порівняння COP: Panasonic і конкуруючі системи при різному навантаженні

 • Panasonic ECOi працює при температурі до -25 ° C і нижче. Ця унікальна особливість демонструє перевага систем ECOi серії 6N. Panasonic використовує другий блок для відтаювання першого. Це робить систему більш ефективною під час розморожування і не знижує комфорт.

Більш докладно в презентації

Схема енергозбереження для багатофункціональних комплексів (рус-PDF)

Скачати

Презентація компанії

Презентація компанії Термал (рус-PDF)

Скачати  

Енергозбереження

Презентація з енергозбереження (рус-PDF)

Скачати  

Підібрати оптимальну систему кондиціонування